Na sygnale, Polecamy

Wjechała w budynek. Prawdopodobnie była pijana

Policjanci z Boguszowa-Gorc zatrzymali w miniony niedzielę w nocy mieszkankę tej miejscowości, która wjechała samochodem osobowym w budynek mieszkalny przy ul. Sienkiewicza. Kobieta podczas czynności wykonywanych przez funkcjonariuszy przyznała się do jazdy pod wpływem alkoholu, ale odmówiła badania na jego zawartość w wydychanym powietrzu. Mundurowi zlecili pobranie krwi od 27-latki.

Policjanci, którzy przybyli na miejsce zdarzenia ustalili, że kobiecie w wyniku kolizji nic się nie stało. Okazało się, że 27-latka poza jazdą pod wpływem alkoholu, do czego się przyznała, a co ma potwierdzi badanie krwi, nie posiadała uprawnień do kierowania pojazdami. Rozbity samochód został zabezpieczony na parkingu strzeżonym. Nie było natomiast potrzeby ewakuowania mieszkańców uszkodzonego budynku.

Mieszkanka Boguszowa-Gorc stanie teraz przed sądem. Za jazdę pod wpływem alkoholu oraz bez uprawnień, a także spowodowanie kolizji drogowej grozi jej kara pozbawienia wolności do 2 lat, zakaz kierowania pojazdami oraz wysoka grzywna.

Fot. ilustracyjne

6 września 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica