Aglomeracja Wałbrzyska, Jedlina Zdrój, Polecamy

Wkrótce otwarcie wypożyczalni rowerów

Pierwszy dzień wiosny to doskonała okazja, by choć na chwilę rozstać się z samochodem i skorzystać z oferty Jedliny-Zdroju. To właśnie w najbliższy czwartek (21 marca) w gminie otwarta zostanie wypożyczalnia rowerów elektrycznych.

Na pierwszą wyprawę elektrycznym jednośladem będziemy mogli wybrać się właśnie w pierwszy dzień wiosny. Wypożyczalnia rowerów w zeszłym roku cieszyła się w Jedlinie-Zdroju ogromną  popularnością. W mieście liczą, że nadchodzącym sezonie zainteresowanie jeszcze wzrośnie! Rowery można rezerwować telefonicznie pod numerem 74 8455 215 lub osobiście w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miasta w Jedlinie-Zdroju.

Rezerwacji można dokonać z 14-dniowym wyprzedzeniem. Jedna osoba może zabukować maksymalnie 3 rowery. Jednoślady wypożyczane są maksymalnie na 24 godziny (w dni powszednie) lub na weekend – od piątku do poniedziałku, do godz. 8:00. Przypomnijmy, że   rowery dostępne są wyłącznie dla mieszkańców Jedliny-Zdroju.

Fot. archiwum

 

19 marca 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica