Kultura, Polecamy

Władysław i Annabella – to warto zobaczyć

Już w niedzielę, 11 grudnia o godz. 12:30 zapraszamy do Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu na spektakl pt. „Władysław i Annabella – historia pewnego misia i lalki” w reżyserii Zuzanny Mukoid. Spektakl adresowany jest do maluchów w wieku 3+.

wladyslaw_anabella

Zbliża się upragniony przez wszystkich czas Bożego Narodzenia. W sklepach trwa przedświąteczny zakupowy wir. Na dworze pada śnieg. W wigilijny dzień święty Mikołaj wraz ze swoim pomocnikiem Krampusem mają mnóstwo pracy. Muszą zdążyć na czas z dostarczeniem prezentów dla wszystkich dzieci. Jednak przez śnieżną zawieruchę Krampus wypada z sań. Jego nieoczekiwane pojawienie się w jednym ze sklepów z zabawkami, w którym pracują do późna tajemniczy poczciwy Stróż i zrzędliwa Sprzątaczka, wywoła lawinę niezwykłych zdarzeń. To tutaj między innymi rozstrzygnie się los zapomnianych zabawek: baletnicy Annabelli – delikatnej lalki z porcelany oraz Władysława, dzielnego pluszowego misia bez jednego ucha.

Prosta historia misia i lalki staje się przedstawieniem uniwersalnym, które opowiada o marzeniach, tęsknocie za lepszym życiem, przyjaźni, dobru czy uszczęśliwianiu innych.

Czas trwania: 50 minut. Bilety: 18 zł (normalny), 16 zł (ulgowy).

Rezerwacja: poniedziałek – piątek (w dni robocze) w godz. 9.00-15.00, tel. 74 666 73 40

Kasa biletowa: czynna godzinę przed spektaklem, tel. 74 666 73 41

Fot. użyczone

7 grudnia 2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica