Na sygnale, Polecamy

Włamywacze do parafii zatrzymani na gorącym uczynku

Kara do 10 lat pozbawienia wolności grozi dwóm wałbrzyszanom, którzy kilka dni temu dokonali kradzieży z włamaniem do jednej z parafii na terenie Wałbrzycha. Bezpośrednio po zgłoszeniu na gorącym uczynku obu sprawców przestępstwa udało się zatrzymać policjantom z Komisariatu Policji I.

Do zdarzenia doszło 22 listopada około godz. 15:00 przy ul. Wieniawskiego w Wałbrzychu. Sprawcy po wyłamaniu kraty zabezpieczającej okno na parterze budynku, weszli do środka i próbowali ukraść metalowe elementy.

Policjanci zaraz po otrzymaniu zgłoszenia udali się na miejsce i ujęli na gorącym uczynku dwóch wałbrzyszan w wieku 27 i 33 lat. Mężczyźni w chwili zatrzymania byli zaskoczeni. Przy jednym z nich funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli marihuanę.

Obaj sprawcy staną teraz przed sądem. Za kradzież z włamaniem grozi im kara pozbawienia wolności do 10 lat. Starszemu z mężczyzn za posiadanie narkotyków dodatkowo 3 lata więzienia.

Fot. użyczone (KMP Wałbrzych)

26 listopada 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica