Na sygnale, Polecamy

Włamywał się do domków jednorodzinnych

Policjanci w Boguszowie-Gorcach zatrzymali sprawcę kradzieży z włamaniami do domków jednorodzinnych. Mieszkaniec Czarnego Boru został zatrzymany w miniony wtorek. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Tydzień temu funkcjonariusze z Boguszowa-Gorc otrzymali zgłoszenie o włamaniu do domku jednorodzinnego w Borównie. Złodziej po uszkodzeniu drzwi dostał się do wnętrza pomieszczenia gospodarczego i ukradł z niego elektronarzędzia o łącznej wartości około 800 zł. Policjanci realizując informacje własne ustalili, że za włamaniem może stać mieszkaniec Czarnego Boru, dla którego nie był to pierwszy tego typu „skok”. Mundurowi ostatecznie zatrzymali 31-letniego mężczyznę 5 marca przed południem i udowodnili mu kolejne włamanie do domku jednorodzinnego, tym razem w Boguszowie-Gorcach. 5 sierpnia poprzedniego roku podejrzany po wybiciu szyby w drzwiach balkonowych wszedł do środka budynku i dokonał kradzieży m.in. elektronarzędzi oraz materiałów budowlanych. Straty właściciel wycenił wtedy na kwotę 6 tys. zł.

W trakcie czynności procesowych mieszkaniec Czarnego Boru przyznał się do zarzucanych mu czynów i złożył obszerne wyjaśnienia. Za kratami więzienia może spędzić nawet 10 lat. Sprawa ma charakter rozwojowy, a policjanci nie wykluczają kolejnych zatrzymań.

Fot. użyczone

10 marca 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica