Kultura, Polecamy

WOJTEK JUSTYNA TREEOH! Mamy bilety!

11 lipca o godzinie 20:00 w klubie A’propos w Wałbrzychu w ramach letniej trasy koncertowej wystąpi Wojtek Justyna TreeOh! feat. Poliana Vieira. To dynamiczny funk-jazz z wielokolorową i różnorodną rytmicznie muzyką świata.

Założony w Holandii zespół Wojtka Justyny, polskiego gitarzysty cenionego za brzmienie i wszechstronność stylistyczną, tworzą wraz z nim muzycy pochodzący z różnych części Europy. Rozpoznawalny charakter muzyce TreeOh! nadają: wybitny basista Daniel Lottersberger z Austrii ze swoim głębokim groovem, a świetnie osadzonymi rytmami dopełniają go Alex Bernath, wytrawny niemiecki perkusista funkowy, Diogo Carvalho, Portugalczyk, czarodziej dźwięków niepodzielnie panujący nad perkusjonaliami i syntezatorem Mooga. Nad tym wyrazistym i instrumentalnie urozmaiconym gruntem wznoszą się śpiewne i melodyjne gitarowe frazy Wojtka Justyny. Od kilku lat zespół koncertuje w różnych częściach Europy w klubach i na renomowanych festiwalach. Brał udział m. in. w Jazz Festival Delft i State-X New Forms w Holandii, Jazzmeile Thüringen i Jazzahead! w Niemczech oraz w Letnim Festiwalu Jazzowym w Krakowie. Podczas letniej trasy koncertowej 2018 z zespołem Wojtek Justyna TreeOh! jako gość specjalny wystąpi Poliana Vieira, soulowa wokalistka z Portugalii. W jej wielobarwnej muzyce słychać elementy R’n’B, portugalskiego fado i muzyki world charakterystycznej dla Wysp Zielonego Przylądka, skąd wywodzą się jej korzenie. W 2012 r. Poliana wygrała plebiscyt „Music Matters Award” i otrzymała miano muzycznego ambasadora Rotterdamu. Swoimi nastrojowymi kompozycjami z solowej płyty „Moods”, urokliwym głosem i magnetyczną osobowością sceniczną zdobyła sobie tytuł „Soul and Jazz Talent” holenderskiego Radia 6. Wojtek Justyna TreeOh! i Poliana Vieira zaprezentują się w Polsce w specjalnie przygotowanym programie, na który złożą się kompozycje z repertuaru TreeOh!, utwory napisane wspólnie z Polianą i jej autorskie piosenki. Ich koncerty wypełnione porywającą muzyką wzbogaconą żywiołowymi improwizacjami i wartkim dialogiem muzycznym dostarczą niezwykłych wrażeń. Spontaniczna interakcja zespołu i wokalistki oraz otwarty kontakt muzyków z publicznością nadają niepowtarzalny klimat ich występom, które na długo pozostają w pamięci. Bilety 30zł przedsprzedaż, 35zł w dniu koncertu.

Dla naszych czytelników mamy jedno podwójne zaproszenie na koncert. Do 5 lipca prosimy wysłać mail na adres: sekretariat@walbrzyski.pl w temacie wpisując Wojtek Justyna TreeOh!, a w treści prosimy podać imię, nazwisko i numer telefonu. Zwycięzcę poinformujemy telefonicznie o wygranej.

4 lipca 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica