Worek medali zapaśników

Aż pieć krążków z rozgrywanego w Krakowie międzynarodowego memoriał Władysława Bajorka przywieźli zapaśnicy Zagłębia. Wałbrzyszanie trzykrotnie stawali na najwyższym stopniu podium.

zapasy_memorial_bajorka

W turnieju wystąpiło 250 zawodników z kraju i zagranicy, a wśród nich silna grupa  zapaśników ZLKS Zagłębie Wałbrzych. Wśród juniorów najlepiej walczyli Łukasz Ropiak w wadze 54 kg i Maciej Tomaszewski w wadze 76 kg, którzy zdobyli złote medale, a Marcin Orliński w tej samej grupie wiekowej wywalczył brązowy krążek w wadze 58 kg. W grupie  młodzików złoty medal wywalczył Mateusz Ropiak w kat. 42 kg, a Kacper Grondys w kat. 38 zajął trzecie miejsce.