Na sygnale, Polecamy

Wpadł seryjny złodziej

Okradał domki jednorodzinne, altanki, ale przede wszystkim samochody ciężarowe z paliwa. Łączne straty oszacowano na ponad 10 tys. zł. W końcu 25-latek z Boguszowa-Gorc wpadł podczas… kontroli drogowej w Kamiennej Górze.

Działania operacyjne przeprowadzone przez mundurowych pozwoliły na postawienie 25-latkowi łącznie 17 zarzutów związanych z włamaniami do pojazdów, domów wolnostojących oraz altanek. Przestępca upatrzył sobie szczególnie dwie gminy – Czarny Bór oraz Boguszów-Gorce – gdzie grasował, a wszystkich przestępstw dokonał na przełomie od stycznia do października tego roku.

Podejrzany m.in. włamał się do domku jednorodzinnego w Borównie, z którego ukradł agregat prądotwórczy, wielokrotnie kradł paliwo, w ilościach od kilkudziesięciu do kilkuset litrów, z zaparkowanych na terenie gmin Czarny Bór oraz Boguszów-Gorce samochodów ciężarowych i maszyn do robót ziemnych, a także jest odpowiedzialny za włamanie do domku letniskowego w Czarnym Borze oraz za trzy włamania do altanek.

Łączne straty wyliczone zostały na kwotę ponad 10 tys. zł. Podczas przeprowadzonego przez policjantów eksperymentu procesowego boguszowianin przyznał się do wszystkich czynów i wskazał miejsca ich popełnienia. Za kradzieże z włamaniami może trafić za kratki nawet na 10 lat. Policjanci w trakcie przeszukania miejsca zamieszkania sprawcy odzyskali część skradzionego mienia.

Fot. użyczone (KMP Wałbrzych)

6 listopada 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica