Polecamy, Sport

Wracają do treningów

Na poniedziałek, 8 stycznia sztab szkoleniowy piłkarzy Górnika Wałbrzych zaplanował rozpoczęcie przygotowań do rundy wiosennej IV ligi. Biało-niebiescy wiedzą też z kim zagrają w sparingach przez inauguracją rozgrywek.

Po przerwie świąteczno-noworocznej nie tylko seniorzy Górnika rozpoczną treningi 8 stycznia. Tego samego dnia do zajęć wrócą zawodnicy występujący w Dolnośląskiej Lidze Juniorów Starszy, a już 9 styczeń treningi rozpoczną piłkarze Dolnośląskiej Ligi Juniorów Młodszy oraz gracze Dolnośląskiej Ligi Trampkarzy.

Wiadomo też z kim podopieczni Macieja Jaworskiego spotkają się w sparingach przed inauguracją rundy wiosennej IV ligi. Już 22 stycznia zagramy z ekipą LKS-u Wikielec, 3 lutego z Lechią Dzierżoniów, 7 lutego z Górnikiem Gorce, a 10 lutego z Olimpią Kamienna Góra. W kolejnych test-meczach piłkarze spod Chełmca zmierzą się z Karoliną Jaworzyna Śląska (14 lutego), Apisem Jędrzychowice (17 lutego), drużyną z Hradca Kralove (24 lutego) i AKS-em Strzegom (3 marca).

Fot. archiwum/(ben)

31 grudnia 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica