Aktualności, Polecamy

Wspomnienia sprzed kilkudziesięciu lat

Dla mieszkańców podzamcza to punkt obowiązkowy. Dla pozostałych wałbrzyszan to także może być fascynująca podróż po przeszłości. Ośrodek Społeczno-Kulturalny SM Podzamcze zaprasza do siebie na niesamowite wystawy starych fotografii. Wszystko w związku z 40-leciem spółdzielnie.

Wystawy zaplanowano w każdym szczególe. Fotografie dokumentujące działalność spółdzielnie będzie można oglądać w gablotach znajdujących się w OSK. W każdym miesiącu ekspozycja dotyczyć ma innej tematyki:

W tak w marcu będą to „Budowle”, w kwietniu „Kultura, w maju „Festyny, czerwiec zarezerwowany jest dla „Pracowników”, a lipiec dla „Wakacji. W sierpniu obejrzymy wystawę zatytułowaną „ Najmłodsi”, a we wrześniu zapraszamy do OSK na przegląda zdjęć „Sportowców”. W październiku wyeksponowane zostaną fotografie prezentujące „Artystów”, w listopadzie czas na „Wycieczki”, a w grudniu zobaczymy wystawę „Ekologia”. We wrześniu zaplanowano dodatkowo przestronną wystawę fotograficzną „40 lat wokół nas”.

Fot. archiwum OSK

8 marca 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica