Kultura, Polecamy

Wygraj bilety na Ladies Night

To kolejna odsłona projektu Cinema City, podobającego się paniom w całej Polsce, również w Wałbrzychu. Tym razem w najbliższy czwartek, 11 października zapraszamy do wałbrzyskiego kina sieci na film „Serce nie sługa”. Mamy dla was aż 4 podwójne zaproszenia do Cinema City na Ladies Night.

Początek imprezy o godz. 19:30. Możesz wziąć w niej udział. Wystarczy, że do 10 października, do godz. 12:00 wyślesz do nas maila na adres sekretariat@walbrzyski.pl, wpisując w temacie Ladies i podając imię, nazwisko oraz numer telefonu. Wylosujemy 4 szczęśliwe panie, które pójdą na filmową imprezę do Cinema City w Wałbrzychu.
Na imprezę Ladies Night składa się: przedpremierowy pokaz polskiej komedii „ Serce nie sługa”, możliwość wzięcia udziału w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami, porady specjalistów o tematyce kobiecej (brafitting, stylizacje, trendy w modzie itp.), welcomepack na wejściu. Każda z uczestniczek otrzymuje reklamówkę z produktami od partnerów wydarzenia.
Fot. użyczone/Cinema City

8 października 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica