Kultura, Polecamy

Wygraj wejściówkę na Obstawę Prezydenta

Klub muzyczny A’propos w Wałbrzychu zaprasza w sobotę, 13 września o 20:00 na Święto Bluesa i koncert Obstawy Prezydenta. Dla czytelników mamy jedną podwójną wejściówkę.

Święto Bluesa to nasze rodzime święto, zainicjowane przez Polskie Stowarzyszenie Bluesowe, obchodzone od 2005 roku w dzień urodzin legendarnego B.B. Kinga. Z tej okazji w całym kraju organizowanych jest wiele imprez i koncertów. Nie może zabraknąć wśród świętujących A’propos. W tym roku uczcimy to zacne święto, z kultowym zespołem – Obstawa Prezydenta, który powstał w 1986 r. w dolnośląskim Bolesławcu. Muzyka zespołu to wywodząca się z bluesowej tradycji mieszanka takich stylów jak: rock and roll, blues i rock. Obstawa Prezydenta już od ponad 30 lata rozpala swoją muzyką sceny w całym kraju, serwując na koncertach potężną dawkę rock and rolla, bluesa i rocka. Zespół wydał 7 płyt pełnych dobrej energii i rasowych dźwięków. Co ważne, swoje utwory a także covery Obstawa Prezydenta śpiewa w języku polskim: „Motorowe życie”, „Do twojego raju”, „Boom Boom”, „Nikt w to nie wierzy”. Obstawa Prezydenta ma na koncie tysiące zagranych koncertów również na największych festiwalach takich jak Przystanek Woodstock, Rawa Blues, Tyski Festiwal im. Ryśka Riedla, Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu i wielu innych. Laureaci legendarnego festiwalu w Jarocinie, nominowani do nagrody Fryderyk, autorzy i wykonawcy utworu „Nie do wiary” – hymnu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Bilety: 35 zł przedsprzedaż, 40 zł w dniu koncertu.
Aby wygrać zaproszenie do 11 września do godziny 12:00, prosimy wysłać mail na adres: sekretariat@walbrzyski.pl w temacie wpisując Obstawa Prezydenta, a w treści prosimy podać imię, nazwisko i numer telefonu. Zwycięzcę poinformujemy telefonicznie o wygranej.
Fot. użyczone/A’propos

9 września 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica