Kultura, Polecamy

Wygraj wejściówkę na stand-up Kołeckiego i Pięty

Klub A’Propos w Wałbrzychu serdecznie zaprasza w niedzielę, 2 grudnia godz. 18:00 na kolejną odsłonę Stand-up Wałbrzych. Wystąpią Tomek Kołecki i Wojtek Pięta, imprezę poprowadzi niezrównany Rysiek Mazur. Dla naszych czytelników mamy jedną podwójną wejściówkę.

Tomek Kołecki to jeden z najlepszych komików młodego pokolenia. Urodzony w ’97, na scenie od 2013 roku. Ze swoimi występami zjechał już całą Polsce i trochę Europy. Mogliście go zobaczyć także w takich programach telewizyjnych jak „Tylko dla dorosłych” TVP2, „Comedy Club” Comedy Central czy „Kuba Wojewódzki” TVN. Wygrał 4 edycje Antrakt Stand-up festiwal, dzięki czemu mógł wystąpić w takich lokalizacjach jak warszawski Torwar, katowicki Spodek, wrocławska Hala Stulecia czy gdańska Ergo Arena. Przez dwa lata tworzył projekt Po prostu stand-up. Obecnie jeździ z drugim solowym programem o nazwie „Warto mieć wymówkę”. Poprzedni program „Nie o różach, nie o bratkach” dostępny jest na Youtube.

Wojtek Pięta wystąpił na scenach każdego z większych miast w Polsce oraz w telewizji w programie Kuby Wojewódzkiego i Comedy Central. Finalista Antrakt Stand-up Festiwal 2016. Brał udział w roastach Tego Typa Mesa i Krzysztofa Skiby. Gospodarz sceny Stand-up Silesia, Stand-up Tarnów, a także krakowskich scen Stand-up w Zet Pe Te oraz w Bakałarzu. Autor kanału w serwisie Youtube i improwizator sceniczny. Dobrze znany w Wałbrzychu, gościł u nas na pierwszej imprezie w czerwcu, teraz wraca z nowym programem. Wydarzenie przeznaczone dla widzów dorosłych. Bilety 20 zł przedsprzedaż, 25 zł w dniu imprezy.

Aby wygrać zaproszenie do 28 listopada do godziny 12:00, prosimy wysłać mail na adres: sekretariat@walbrzyski.pl w temacie wpisując Stand-up, a w treści prosimy podać imię, nazwisko i numer telefonu. Zwycięzcę poinformujemy telefonicznie o wygranej.

Red. (ala)

Fot. użyczone/A’Propos

26 listopada 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica