Kultura, Polecamy

Wygraj wejściówkę na styczniowy stand-up

Klub A’Propos w Wałbrzychu zaprasza w najbliższy piątek, 18 stycznia o godz. 20:00 na kolejną edycję stand-upu. Tym razem wystąpią Piotr Zola Szulowski i Tomasz Kwiatkowski. Imprezę poprowadzi niezrównany Ryszard Mazur. Dla naszych czytelników mamy jedną podwójną wejściówkę.

Piotr Zola Szulowski to stand-upper z Grodziska Mazowieckiego, niespełniony talent piłkarski. Gdyby nie sport, prawdopodobnie nigdy nie poznałby… smaku alkoholu. Bardzo bliski przyjaciel Miśka Koterskiego, przynajmniej tak twierdzą ludzie na ulicy. Stand-upem zajmuje się od 2016 roku, finalista Antrakt Festiwal w 2016 i 2017! Jego ulubionym komikiem jest… jego ojciec. To dzięki niemu wyszedł pierwszy raz na scenę.

Tomasz Kwiatkowski to imprezowy, aspołeczny typ. Na scenie bije od niego oryginalność i niecodzienność. Bez kompromisu zabierze publiczność w mroczne i niewygodne zakątki, nie z poczucia obowiązku rozliczania sprawiedliwości społecznej. Przede wszystkim chodzi o to, żeby tym bawić. Gdy przyjrzymy się mu bliżej, bije od niego serdeczność i otwartość do przytulenia. Tylko najserdeczniejsze jednostki mogą sobie pozwolić na bycie na scenie bezceremonialne, nie tracąc sympatii publiczności. Tomek działa komediowo już od 4 lat, prowadzi regularnie scenę w Grudziądzu słynącą z dzikich reakcji. Bilety: 25 przedsprzedaż, 30 zł w dniu imprezy. Spektakl przeznaczony jest dla widzów dorosłych.

Aby wygrać jedno podwójne zaproszenie do środy (16 stycznia), do godziny 12:00, prosimy wysłać mail na adres: sekretariat@walbrzyski.pl w temacie wpisując Stand-up styczeń, a w treści prosimy podać imię, nazwisko i numer telefonu. Zwycięzcę poinformujemy telefonicznie o wygranej.

Red (ala)

Fot. użyczone/A’Propos

15 stycznia 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica