Kultura, Polecamy

Wygraj zaproszenie na Bibobit

Klub muzyczny A’propos w Wałbrzychu zaprasza w piątek, 4 października o 20:00 na koncert Bibobit, tegorocznych laureatów jubileuszowego konkursu Męskie Granie Young, do którego wybrali ich ambasadorowie tego przedsięwzięcia –Tomasz Organek i Piotr Stelmach z radiowej Trójki. Dla czytelników mamy jedną podwójną wejściówkę.

Ich występy poprzedzały koncerty m. in. takich artystów jak Cory Henry, Keyon Harrold, Hipnotic Brass Ensamble, Dirty Loops. Latem 2018 r. na zaproszenie Jazz Forum wystąpili na Pol`and`Rock Festival, poza tym mają na swoim koncie koncerty na takich festiwalach jak Jazz Nad Odrą, Orange Warsaw Festival, Kaliningrad City Jazz, Made in Chicago, Enea Spring Break czy Europejskie Targi Muzyczne Co jest Grane. Ten muzyczny septet uwielbia improwizacje i świadomie przekracza granice gatunkowe, łącząc jazz z hip-hopem i elektroniką. Swoją wyprawę rozpoczęli od utworu „Plotka”. Wzięła w nim udział Urszula Dudziak, która o twórczości Bibobitu mówi: „W tej muzyce jest wolność i to mnie bardzo inspiruje!”. W tym roku na koncertach zaskoczą przedpremierowym materiałem, który stopniowo będą promować kolejnymi singlami, a w postaci płyty ukaże się on na koniec 2019 r.
Bilety: 40 zł przedsprzedaż, 50 zł w dniu koncertu. Aby wygrać zaproszenie do 2 października do godziny 12:00, prosimy wysłać mail na adres: sekretariat@walbrzyski.pl w temacie wpisując Bibobit, a w treści prosimy podać imię, nazwisko i numer telefonu. Zwycięzcę poinformujemy telefonicznie o wygranej.
Red. (ala)
Fot. użyczone/Maciej Motylewski

30 września 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica