Na sygnale, Polecamy

Wykorzystał otwarty samochód i ukradł torebkę

Roztargnienie nie popłaca. Złodziej wykorzystał nieuwagę kobiety i z otwartego samochodu ukradł torebkę. W środku był portfel, dokumenty, telefon, klucze oraz karta bankomatowa, dzięki której 26-latek zrobił zakupy. W miniony wtorek złodziej został zatrzymany. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Zlodzieje_torebek

Do zdarzenia doszło 20 października przy ul. Palisadowej. Dyżurny wałbrzyskiej komendy otrzymał zgłoszenie o kradzieży torebki z otwartego samochodu. Sprawą zajęli się kryminalni. Ustalili, że 65-letnia kobieta na chwilę oddaliła się od samochodu pozostawiając w nim torebkę. Przez roztargnienie nie zamknęła pojazdu. Ten moment wykorzystał złodziej. Zabrał torebkę z zawartością portfela, dokumentów, telefonu, kluczy oraz karty bankomatowej. Sprawca skradzioną kartą czterokrotnie płacił za zakupy. Mundurowi dotarli do nagrań z monitoringu zainstalowanego w sklepach. Na tej podstawie wytypowali a następnie zatrzymali sprawcę kradzieży. Okazał się nim 26-letni mieszkaniec Wałbrzycha. Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem, czyli płacenia skradzioną kartą. Policjanci, w toku prowadzonych czynności odzyskali skradzione mienie. O dalszych losach 26-latka zadecyduje sąd. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Fot. ilustracyjne

9 listopada 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica