Na sygnale, Polecamy

Wykorzystał urlop domowników

Mundurowi z Żarowa zatrzymali na gorącym uczynku 35-latka, który włamał się do mieszkania. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

policja13

Do zatrzymania doszło po tym, jak dyżurny Komisariatu Policji w Żarowie otrzymał zgłoszenie od sąsiadki, że w mieszkaniu którego domownicy przebywają na urlopie słychać jakieś hałasy. Na miejsce natychmiast zostali skierowani policjanci. Funkcjonariusze zatrzymali podczas włamania 35-latka z Warszawy. Mężczyzna po wyważeniu drzwi balkonowych wszedł do mieszkania znajdującego się na parterze budynku, a na widok policjantów wyskoczył przez okno. Złodziej w bezpośrednim pościgu został zatrzymany. Przy podejrzanym zabezpieczono torbę z biżuterią wartą ok. 1,5 tys. zł pochodzącą z kradzieży. Mężczyzna usłyszał już zarzuty, do których się przyznał.

Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Fot. ilustracyjne/archiwum

11 czerwca 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica