Polecamy, Sport

Wykorzystali szansę

Zawodnicy Miners nieoczekiwanie awansowali do półfinału II ligi futbolu amerykańskiego. Stało się tak po sensacyjnej porażce Angels Toruń z Jaguars Kąty Wrocławskie i zwycięstwie naszych futbolistów nad Białymi Lwami Gdańsk.

Mało kto się spodziewał, że Jaguars pokonają faworyzowaną ekipę Angels. A jednak. Zespół z Kątów Wrocławskich zwyciężył z torunianami 48:41 i w ten sposób stworzył szansę awansu do półfinału rozgrywek drużynie spod Chełmca. Wałbrzyszanie musieli tylko wygrać w ostatniej potyczce sezonu zasadniczego w Gdańsku. Miners nie zmarnowali okazji i wygrali z Białymi Lwami 28:0. Dzięki wyjazdowej wygranej Górnicy zakończyli rozgrywki na drugim miejscu w tabeli i uzyskali prawo gry w półfinale, gdzie zmierzą się z najlepszą ekipą grupy wschodniej, Silesią Rebels Katowice. Przeciwnikiem mistrza naszej grupy Armady Szczecion będzie natomiast Rockets Rzeszów.
Fot. użyczone (Eleni Karanikola-Cieciera)

10 września 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica