Na sygnale, Polecamy

Wymusiła pierwszeństwo na… pijanym kierowcy

Spore utrudnienia w ruchu czekały na wałbrzyskich kierowców z samego rana w piątek. Tuż po godz. 6:00 na skrzyżowaniu ulic Wysockiego i Kolejowej w Wałbrzychu. Kierująca Audi A3 w wyniku nieudzielenia pierwszeństwa przejazdu doprowadziła do kolizji z prawidłowo jadącym samochodem Fiat Punto.

Za spowodowanie kolizji 35-letnia kobieta została ukarana mandatem karnym w wysokości 500 zł. Zatrzymano również dowody rejestracyjne obu pojazdów.

Na pierwszy rzut oka była to zwykła policyjna interwencja, jakich wiele. Tymczasem uwagę funkcjonariuszu zwrócił poszkodowany, 60-letni kierowca fiata. W czasie rozmowy policjanci wyczuli od niego wyraźną woń alkoholu. Po przebadaniu na alkomacie okazało się, że mężczyzna jest pijany. Miał prawie promil alkoholu w organizmie. Teraz kierowca poniesie konsekwencje swojego nieodpowiedzialnego zachowania. Przed sądem odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości. Musi się liczyć również z utratą prawa jazdy.

Fot. użyczone (KMP Wałbrzych)

5 stycznia 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica