Polecamy, Sport

Wyścigi w strugach deszczu

Za nami kolejny wyścig 4. edycji Ligi MTB Aglomeracji Wałbrzyskiej 2019. W rywalizacji, która w zeszłą sobotę odbyła się w Świebodzicach wzięło udział 118 kolarzy górskich klasyfikowanych do współzawodnictwa dzieci i młodzieży w wieku 2-14 lat.

Trasa wyścigu o pętli długości 1600 m została przygotowana na terenie stadionu sportowego przy ul. Rekreacyjnej w Świebodzicach oraz na terenie rekreacyjnym przyległym do odkrytego basenu. Zawody, które nazwano „deszczowym wyścigiem” przebiegały w strugach deszczu. Mimo to trasę pokonali wszyscy startujący. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal oraz pakiet upominkowy składający się z owoców, słodyczy i napoi. Zwycięscy w poszczególnych kategoriach wiekowych nagrodzeni zostali medalami z grawerką. Opiekunowie, trenerzy, rodzice, obserwatorzy, kibice i startujący zawodnicy mogli skorzystać z ciepłych napoi i gorących posiłków w punkcie gastronomicznym udostępnionym wszystkim uczestnikom na terenie basenu.
Kolejna rywalizacja dzieci i młodzieży zaliczana do Ligi MTB odbędzie się 21 września w Szczawnie-Zdroju na Słonecznej Polanie. Będzie to jednocześnie finałowe spotkanie całego cyklu.
Fot. użyczone (Aqua-Zdrój)

14 września 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica