Aktualności, Polecamy

Wystartuj w Rajdzie o Kropelce

Ruszyło przyjmowanie zgłoszeń do 6. Dolnośląskiego Rajdu o Kropelce. Rywalizacja w ekonomicznej jeździe samochodem połączona ze zwiedzaniem regionu zaplanowano na sobotę (1 października). Zawody swoją bazę mają w Świdnicy.

Rajd_kropelka

Pomysł imprezy i jej konsekwentna realizacja to zasługa Roberta Jagły, działacza Automobilklubu Sudeckiego i prezesa Funduszu Regionu Wałbrzyskiego, który po raz kolejny stawia przed uczestnikami poważne wyzwanie oszczędnej jazda, wykonywania licznych zadań na trasie oraz rozwiązywania zagadek turystycznych.

W tym roku Dolnośląski Rajd o Kropelce odbędzie się w sobotę, 1 października. Start i metę będzie zlokalizowano na świdnickim Rynku. Trasa prowadzi przez miejsca atrakcyjne turystycznie na terenie powiatów: świdnickiego, wałbrzyskiego, kłodzkiego, dzierżoniowskiego i ząbkowickiego. Do udziału organizatorzy zapraszają całe rodziny, bo choć główną ideą jest ekonomia i ekologia, to Dolnośląski Rajd o Kropelce jest zawsze wspaniałą zabawą i dniem pełnym atrakcji. W rywalizacji chodzi o to, aby uczestnicy w jak najkrótszym czasie pokonali trasę opisaną w książce drogowej i wykonali zadania, a poza tym zużyli przy tym jak najmniej paliwa. Zawody są atrakcyjne z jeszcze jednego powodu. Organizatorzy zwracają uczestnikom wykorzystane na trasie paliwo.

Więcej o imprezie na www.rajdokropelce.pl oraz pod numerem telefonu 603 60 60 70.

Fot. użyczone

11 września 2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica