Na sygnale, Polecamy

Z fałszywym prawem jazdy w kieszeni

Policjanci z drogówki zatrzymali w miniony poniedziałek 34-letniego wałbrzyszanina, który podczas kontroli drogowej posłużył się chorwackim prawem jazdy. Funkcjonariusze szybko ustalili, że mężczyzna jest w posiadaniu podrobionego dokumentu.

Do zdarzenia doszło 7 stycznia po godz.20:00 przy ul. Daszyńskiego w Wałbrzychu. Po otrzymaniu od kierującego prawa jazdy policjanci zauważyli, że dokument nie posiada żadnych wymaganych zabezpieczeń. Nie było na nim znaków wodnych, hologramów, ani wypukłości.

Pouczony przez mundurowych o konsekwencjach, mężczyzna ostatecznie przyznał, że posłużył się podrobionym chorwackim prawem jazdy, a tak naprawdę nigdy nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Policjanci przesłuchali 34-latka, który odpowie teraz przed sądem. Za posługiwanie się sfałszowanym prawem jazdy grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Fot. użyczone (KMP Wałbrzych)

10 stycznia 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica