Z przytupem powitali wiosnę

Mnóstwo medali zdobyli zapaśnicy ZLKS Zagłębia Wałbrzych podczas XXVI turnieju „Powitanie wiosny”. Wałbrzyszanie aż 15 razy stawali na podium w tym pięciokrotnie na jego najwyższym stopniu. Najlepszym zawodnikiem wałbrzyskiego klubu został wybrany Oskar Wawrzyszyn.

W miniony weekend młodzicy z 10 klubów zachodniej Polski rywalizowali na matach w hali przy ul. Chopina. Podczas XXVI turnieju zapaśniczego „Powitania wiosny” Zagłębie wystawiło 19 zawodników zdobywając 15 medal! W tym 5 złotych , 5 srebrnych i 5 brązowych. Dzięki temu wałbrzyski klub zajął drugie miejsce w klasyfikacji drużynowej ustępując Śląskowi Wrocław. Najlepszym zawodnikiem ZLKS został uznany Oskar Wawrzyszyn który zdobył złoty medal wygrywając 4 walki. Przypomnijmy, że zawodnik Zagłębia jest aktualnym brązowym medalistą mistrzostw Polski młodzików.

W trakcie trwania zawodów nastąpiło uroczyste nadanie nazwy sali zapaśniczej im. Bogusława Dąbrowskiego.