Na sygnale, Polecamy

Zabici i pijani na drogach

Podczas pięciu dni długiego weekendu funkcjonariusze przeprowadzili na terenie województwa ponad 7,2 tys. różnego rodzaju interwencji i zatrzymali na gorącym uczynku przestępstwa 309 osób. W ręce policjantów wpadło też 101 osób poszukiwanych. Funkcjonariusze prowadzili również wzmożone kontrole na drogach. Policjanci ujawnili i zatrzymali aż 115 nietrzeźwych kierujących. Podczas długiego weekendu w wypadkach drogowych zginęły 2 osoby.

Od środy do niedzieli na dolnośląskich drogach odnotowano łącznie 46 wypadków. Rannych w nich zostało 60 osób. Dwa wypadki okazały się tragiczne. Do pierwszego z nich doszło na terenie powiatu strzelińskiego. Zginął kierujący samochodem osobowym, który nie zastosował się do znaku STOP. Drugi śmiertelny wypadek miał miejsce we Wrocławiu. Po zderzeniu z samochodem ciężarowym, zginął motocyklista.

Dolnośląscy policjanci prowadząc wzmożone działania w ciągu pięciu minionych dni ujawnili i zatrzymali 115 osób, które mimo wielokrotnych apeli o trzeźwość, zdecydowały się wsiąść za kierownicę swoich pojazdów po spożyciu alkoholu.

Długi weekend, to nie tylko czas wzmożonej pracy policjantów ruchu drogowego. Od środy do niedzieli funkcjonariusze przeprowadzili łącznie 7243 różnego rodzaju interwencje. W wyniku prowadzonych działań zatrzymali na gorącym uczynku przestępstwa 309 osób. W ręce policjantów wpadło też 101 poszukiwanych, w tym 11 nieletnich.

Fot. ilustracyjne (KMP Wałbrzych)

6 czerwca 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica