Aktualności, Polecamy

Zabiorą zepsutą lodówkę i starą pralkę

Kolejna zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego szykuje się w Wałbrzychu. Zaplanowano ją na 5 marca (przyszła sobota). Urządzenia, których chcemy pozbyć się z domu będziemy mogli bezpłatnie oddać w dwóch punktach – w Rynku i na parkingu przy ul. Jana Pawła II (Podzamcze).

Zbiorka_smieci

Akcja polega na zorganizowaniu tymczasowych punktów zbiórki zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, gdzie mieszkańcy będą mogli przekazać elektroodpady. Całością – od przygotowania zbiorki, poprzez logistykę, na zagospodarowaniu odpadami kończąc – zajmie się firma AG-EKO z Lubina. Każdy kto odda zużyty sprzęt otrzyma drobny upominek. Planowane jest utworzenie dwóch punktów zbiórki: na parkingu przy ul. Jana Pawła II oraz w Rynku. Szczegółowe informacje o akcji, która odbędzie się 5 marca, można uzyskać w Biurze Infrastruktury i Nieruchomości UM w Wałbrzychu pod nr tel. 74 66-55-239 (220, 234, 218).

27 lutego 2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica