Aktualności, Polecamy

Zabójstwo w Świebodzicach

Tragedią zakończyła się małżeńska kłótnia w jednym z domów w Świebodzicach. Pijana 58-letnie kobieta (miała ok. 2 prom. alkoholu w organizmie) pchnęła swojego partnera nożem w klatkę piersiową. Mimo próby reanimacji przez ratowników medycznych z pogotowia, mężczyzna zmarł.

policja111

Do zdarzenia doszło wczoraj (niedziela, 28 lutego) w samo południe. Policję wezwano do kłótni małżonków. Gdy mundurowi pojawili się na miejscu – w jednym z mieszkań w Świebodzicach – okazało się, że doszło w nim do tragedii. Według wstępnych ustaleń 58-letnia kobieta ugodziła swojego męża nożem w klatkę piersiową. Mimo szybkiej akcji ratunkowej 58-latka nie udało się uratować.

Kobieta trafiła do aresztu, gdzie musiała wytrzeźwieć. Badanie wykazało w jej organizmie ok. 2 prom. alkoholu. Dziś ma być przesłuchiwana i prawdopodobnie usłyszy zarzuty. Wkrótce też mamy poznać wyniki sekcji zwłok jej małżonka. Sprawą zajmuje się Prokuratura Rejonowa w Świdnicy.

29 lutego 2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica