Aglomeracja Wałbrzyska, Polecamy, Walim

Zagórze Śląskie najsprawniejsze i najładniejsze

Po raz 12 w Walimiu rozegrano wyjątkowy turniej – Międzywiejskie Zamieszki Sprawnościowe o „Złoty sierp”. Tym razem niestety w nieco okrojonej formule, a wszystko przez pogodę. Najlepsze okazało się Zagórze Śląskie.

zamieszki_sprawnosciowe

Mimo ogromnego ducha walki i chęci zmierzenia się we wszystkich zaplanowanych zadań, podczas tegorocznej edycji pogoda była górą. Z powodu padającego deszczu z 11 konkurencji, zawodnikom było dane zmierzyć się tylko w rywalizacji na najlepiej przygotowane stoisko sołeckie.

Pierwsze miejsce i kartę podarunkową o wartości 500 zł oraz vouchery upoważniające do zwiedzenia Pałacu Jedlinka przyznano sołectwu Zagórze Śląskie pod przewodnictwem Zdzisławy Wasilewicz-Pietrzyk.  Bon pieniężny o wartości 400 zł wraz z voucherem do Pałacu Jedlinka za zajęcie drugiego miejsca powędrował w ręce Mieczysława Sidora zagrzewającego do walki społeczność Niedźwiedzicy. Na trzeciej pozycji uplasowało się sołectwo Walim z Marią Radlińską na czele i tym samym zdobyło kartę podarunkową o wartości 300 zł.

Fot. użyczone (UG Walim)

20 września 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica