Kultura, Polecamy

Zagra Kasai. Zdobądź bilet

Klub muzyczny A’Propos w Wałbrzychu zaprasza w piątek, 15 marca o 20:00 na koncert Kasai, czyli Kasi Piszek – warszawskiej wokalistki, pianistki, kompozytorki, autorki tekstów, aranżerki i producentki. Dla czytelników mamy jedną podwójną wejściówkę.

Kasai od wielu lat występuje na największych scenach muzycznych w Polsce i za granicą w zespołach m.in. Moniki Brodki i Artura Rojka. Współtworzy zespół Rita Pax (Paulina Przybysz), z którym nagrała dwie płyty. Współpracowała też z Anią Dąbrowską, Bogdanem Kondrackim, Karoliną Kozak, Noviką, Andrzejem Smolikiem, Oszibarack. Pisze piosenki dla Edyty Górniak, Natalii Kukulskiej, Patrycji Markowskiej. W tym roku postawiła również na solową karierę i osobistą wypowiedź, nagrywając w pełni autorską, debiutancką płytę „Equals”. Album zostanie wydany nakładem niezależnego wydawnictwa ART2 Music. Podczas Open’er Festival 2018 przedpremierowo zaprezentowała materiał z nadchodzącej płyty. Koncert „Kasai: Equals” to wyjątkowe, mocne, emocjonalne i intymne spotkanie. Kasai zaprasza słuchacza w unikalną podróż szlakiem osobistych przeżyć i przemyśleń. Chwilami eteryczną, liryczną i ulotną, chwilami mroczną, pełną napięć i sprzeczności. Kasai ma wyjątkowy dar docierania do głębokich pokładów ludzkiej duszy. Jej wrażliwość i szczerość porusza i angażuje w całości. Sama muzyka jest niezwykle plastyczna, obrazowa i wielopłaszczyznowa. Mocno porusza wyobraźnię. Można ją wpisać w szeroko pojęty nurt popu alternatywnego, choć słychać w niej niewątpliwie inspirację filmem, operą i muzyką symfoniczną. Głównymi środkami wyrazu Kasai są głos i instrumenty klawiszowe. Bilety: 25 zł pierwsza pula, 30 zł druga pula, 35 zł w dniu koncertu.

Aby wygrać zaproszenie do 13 marca do godziny 12:00, prosimy wysłać mail na adres: sekretariat@walbrzyski.pl w temacie wpisując KASAI, a w treści prosimy podać imię, nazwisko i numer telefonu. Zwycięzcę poinformujemy telefonicznie o wygranej.

Red. ala

Fot. użyczone/A’Propos

11 marca 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica