Aglomeracja Wałbrzyska, Polecamy, Wałbrzych

Zagra Moon Hoax. Zdobądź bilet

Klub muzyczny „A’Propos” w Wałbrzychu zaprasza w czwartek, 13 czerwca o 19:00 na koncert Moon Hoax, który bazuje na harmonijnym połączeniu lirycznej narracji z motoryczną sekcją rytmiczną, syntezatorami i elementami free. Dla czytelników mamy jedną podwójną wejściówkę.

Zespół tworzą doświadczeni muzycy, mający za sobą współpracę z wieloma artystami i zespołami min: 100nka, Abradab, Matpalneta, Kaliber 44, Robotobibok, Ziemia Planeta Ludzi, The JazzStatues, Kanał Audytywny, Dom, Luxated Trio, Mazoll Arythmic Perfection, Herb Robertson, Lautari, Metamuzyka. Grupa powołana została do życia wiosną 2012 roku do projektu koncertów z autorskim filmem niemym – The Jazz Statues – Ucieczka ze szklanej kuli. Szerokie możliwości brzmieniowe i ciekawy konglomerat osobowości sprawiły, że podjęto decyzję o kontynuowaniu współpracy. Dość szybko powstał materiał na płytę i zespół dokonał jego rejestracji w lipcu 2013. Wkrótce okazało się, że The Jazz Statues Sextet – nazwa, pod którą występowali do tej pory, nie pasuje już do nowego brzmienia zespołu, wzbogaconego o barwy syntezatorów i rockowej gitary. Zespół zainspirowany tytułem jednego z utworów na płycie zmienił nazwę na Moon Hoax. Nazwa w sposób dosłowny nawiązuje do poglądu, że lądowania na Księżycu nie było, a wszystkie materiały fotograficzne i wideo wyemitowane w telewizji, zostały nakręcone w studiu telewizyjnym. W szerszym kontekście ma prowokować do refleksji nad wszystkim, co powszechnie przyjęte za prawdę i co uważane jest za stałe. Skład: Michał „The King” Karbowski – gitara i kompozycje, Ju Ghan – kontrabas, Przemysław Borowiecki – perkusja, Marcin Ciupidro – wibrafon i syntezator, Klaudiusz Klosek – trąbka, Michał Bąk – saksofon.
Bilety: 30 zł przedsprzedaż, 40 zł w dniu koncertu. Aby wygrać zaproszenie do 12 czerwca do godziny 12:00, prosimy wysłać mail na adres: sekretariat@walbrzyski.pl w temacie wpisując Moon Hoax, a w treści prosimy podać imię, nazwisko i numer telefonu. Zwycięzcę poinformujemy telefonicznie o wygranej.
Red. (ala)
Fot. użyczone/A’Propos

10 czerwca 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica