Polecamy, Sport

Zagrają amatorzy z zawodowcami

Nie lada gratka szykuje się dla miłośników ping ponga. W połowie kwietnia w Szczawnie-Zdroju odbędzie się trzecia edycja otwartych mistrzostw miasta w tenisie stołowym. Do stołów zapraszamy wszystkich chętnych, a szczególnie dzieci i młodzież.

To głównie z myślą o nich organizowane są zawody, ale dorośli również zagrają. Turniej zaplanowano 14 kwietnia o godz. 10:00 w hali sportowej przy ul. Słonecznej. Zapisy w dniu imprezy w godz. 8:45-9:45. Oficjalne otwarcie i rozpoczęcie zmagań o godz. 10.00. W turnieju mogą wziąć udział dzieci i młodzież, członkowie ognisk TKKF, zawodnicy niestowarzyszeni i stowarzyszeni w PZTS. Wpisowe w poszczególnych kategoriach wiekowych wynosi 10 zł. Młodzież do 16 lat zwolniona jest z opłaty po okazaniu legitymacji lub dowodu tożsamości.

System rozgrywek uzależniony jest od ilości zgłoszeń. Pingpongiści zagrają w kilku kategoriach wiekowych: do 18 lat, 19-40 lat (kat. główna zawodów), 41-60 lat, 61 lat i więcej oraz kat. open kobiety mieszkańcy Szczawna-Zdroju (panie i panowie). Główną nagrodą w  kat. 19-40 lat jest 10-dniowy pobyt dla jednej osoby na Lazurowym Wybrzeżu.

Szczegółowych informacji udzielają ze strony organizatora, gminy Szczawno-Zdrój, Janusz Kozłowicz (tel. 533-47-41-05) oraz sędzia główny Tomasz Durajczyk (tel. 603-03-87-27).

Fot. ilustracyjne

15 marca 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica