Kultura, Polecamy

Zagrają Ridersi. Zdobądź bilet

Klub muzyczny A’propos w Wałbrzychu zaprasza w sobotę, 29 czerwca o 20:00 na koncert zespołu Riders, legendy wałbrzyskich klubów. Dla czytelników mamy jedną podwójną wejściówkę.

Wiele osób z pewnością pamięta, jak grupa Riders zapełniała do ostatniego miejsca słynne Dwunastki w Rynku i zawsze gwarantowała niepohamowaną, energetyczną, rock’n rollową zabawę.
Zespół powstał jako kwartet, ale w krótkim czasie zamienił się w trio, przez wiele lat grające w składzie: Marek „Marian” Blin – wokal i gitara basowa, Grzegorz Kuks – gitara, Wiechu Szczyrba – perkusja. I właśnie w takim, niezapomnianym, zdaniem wielu najlepszym składzie, 29 czerwca 2019 r. zespół zagra jeden koncert w wałbrzyskim A’propos. To z pewnością doskonała propozycja dla osób, które pamiętają ich koncerty w takim zestawieniu, ale również dla osób, które interesuje dobra, widowiskowo zagrana na żywo muzyka i oczywiście świetna zabawa. Bilety: 25 zł przedsprzedaż, 35 zł w dniu koncertu. Aby wygrać zaproszenie do 26 czerwca do godziny 12:00, prosimy wysłać mail na adres: sekretariat@walbrzyski.pl w temacie wpisując Riders, a w treści prosimy podać imię, nazwisko i numer telefonu. Zwycięzcę poinformujemy telefonicznie o wygranej.
Red. (ala)
Fot. użyczone/A’propos

24 czerwca 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica