Kultura, Polecamy

Zagrają Sinful Betty’s Band i Paranoja Hotel

Klub A’Propos w Wałbrzychu serdecznie zaprasza w piątek, 12 października o godz. 20:00 na koncert Sinful Betty’s Band i Paranoja Hotel. Dla naszych czytelników mamy jedno podwójne zaproszenie.

Sinful Betty’s Band tworzy małżeństwo: Beata i Damian Wiśniewscy. Beata jest wokalistką, Damian gitarzystą. Grają autorskie piosenki w stylach rock, blues i country. Ich inspiracje muzyczne to: Johnny Cash, Robert Plant, Eddie Vader, Czesław Niemen. Występują głównie za granicą – w Niemczech, Hiszpanii. Dużo podróżują po USA. Mają wielu fanów na całym świecie. Wzięli udział w eliminacjach do „American’s Got Talent”. Zagrali dwa koncerty w Filadelfii. Z zespołem grali w X edycji „Mam Talent”, gdzie dostali się do półfinału. Na 2018 rok zaplanowana jest premiera płyty i trasa WESTLAND 2018. Wspaniali ludzie, których słynnym powiedzeniem jest „Muzyka to nasza miłość, którą kochamy się dzielić”.
Paranoja Hotel to nasz wałbrzyski band grający i czujący bluesa. Członkowie zespołu to w ostatnim czasie najbardziej aktywni muzycy występujący w A’Propos – od kilku miesięcy tworzą Blues Brothers Jam Session Wałbrzych. Znając ich zamiłowanie do muzyki wieczór z bluesem zakończymy jam session! Należy przypomnieć o sukcesach Paranoja Hotel. To zdobywcy Grand Prix na XII Festiwalu Las Woda & Blues Radzyń 2018, co otworzyło im drogę do Suwałki Blues Festival. Bilety 20 zł przedsprzedaż, 30 zł w dniu imprezy.
Aby wygrać zaproszenie do 10 października do godziny 12:00, prosimy wysłać mail na adres: sekretariat@walbrzyski.pl w temacie wpisując Paranoja Hotel, a w treści prosimy podać imię, nazwisko i numer telefonu. Zwycięzcę poinformujemy telefonicznie o wygranej.
Red. (ala)
Fot. użyczone/A’Propos

7 października 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica