Polecamy, Sport

Zakończyła się ciekawa liga

Uczestnicy Ligi MTB Aglomeracji Wałbrzyskiej w miniony weekend ścigali się po raz ostatni w tym roku. W ten sposób kolejna odsłona tej zyskującej na popularności imprezy dobiegła końca. W ostatniej serii kolarze górscy rywalizowali na trasach przygotowanych na Słonecznej Polanie w Szczawnie-Zdroju.

Był to siódmy wyścig w ramach IV Edycji Ligi 2019. Tym razem w rywalizacji sportowej wzięło udział 141 zawodników i zawodniczek klasyfikowanych do Ligi MTB Aglomeracji Wałbrzyskiej i do wyścigów XC w kategorii juniora młodszego. Na wymagających trasach w malowniczej scenerii podczas słonecznej pogody ścigały się dzieci i młodzież pokonując wielokrotnie pętle o długości 2700 m, młodsi adepci sportu rowerowego pokonywali dystans na krótszych pętlach wokół polany i przy parku rekreacyjnym.
Na zakończenie całego cyklu na uczestników czekały nagrody i wyróżnienia. Zwycięscy Ligi MTB w poszczególnych kategoriach wiekowych nagrodzeni zostali m.in. pamiątkowymi medalami i dyplomami, a wszyscy startujący otrzymali medale uczestnictwa. Najlepsi zawodnicy i zawodniczki w kategorii juniora młodszego otrzymali ponadto karty podarunkowe na akcesoria do sklepów sportowych.
W punktacji generalnej za całoroczny udział w lidze w klasyfikacji indywidualnej poszczególnych kategorii wiekowych oraz w klasyfikacji drużynowej klubów i szkółek kolarskich najlepsze trójki otrzymały pamiątkowe puchary, które wręczali przedstawiciele organizatorów poszczególnych wyścigów.
Red
Fot. użyczone (Aqua-Zdrój)

26 września 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica