Na sygnale, Polecamy

Zalany w „trupa” nie był w stanie nawet dmuchnąć

„Alkohol i narkotyki” – to nazwa akcji, którą w miniony weekend na drogach powiatu wałbrzyskiego prowadzili policjanci. W ciągu dwóch dni mundurowi zatrzymali troje nietrzeźwych kierujących. Jeden z mężczyzn ze względu na upojenie alkoholowe nie był w stanie poddać się badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Policjanci musieli od niego pobrać krew.

Blisko 1700 kierujących przebadali na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu w miniony weekend policjanci z Wałbrzycha. W tej grupie znalazł się 21-latek którego skontrolowano w niedzielę około godziny 10:00 w Walimiu przy ul. Wyszyńskiego. Jego upojenie alkoholowe było tak duże, że mundurowi nie byli w stanie przeprowadzić badania. Od mężczyzny pobrano krew. Okazało się też, że sprawca nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Jego samochód trafił na parking strzeżony, a on sam do policyjnej izby zatrzymań.

Inny kierujący zatrzymany został tego samego dnia przez patrol drogówki w Wałbrzychu przy ul. Moniuszki. W tym przypadku kierowca miał ponad 3 prom. alkoholu w organizmie. Kompletnie pijany 27-latek wjechał w skarpę, a następnie cofając uszkodził zaparkowany inny pojazd. W niedzielny wieczór funkcjonariusze zatrzymali przy ul. Słowackiego w Wałbrzychu 51-letnią kierującą samochodem osobowym, która także prowadziła auto w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało u niej 0,61 prom. alkoholu w organizmie. Kobieta straciła prawo jazdy.

Fot. ilustracyjne/archiwum

27 listopada 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica