Aglomeracja Wałbrzyska, Polecamy, Walim

Zapachniało świętami

Wyjątkowe były prace wykonane przez uczestników konkursów na Najpiękniejszą Szopkę Betlejemską i Najpiękniejszą Kartkę Bożonarodzeniową. Te ostatnie można było kupić, a te pierwsze podziwiać podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego, który odbył się w Centrum Kultury i Turystyki w Walimiu.

Wiele osób wykorzystało czas podczas jarmarku do kupna wyjątkowych ozdób stworzonych przez pięciu lokalnych rękodzielników jako prezenty pod choinkę. Ale w czasie wydarzenia odbyło się także rozstrzygnięcie dwóch konkursów na Najpiękniejszą Szopkę Betlejemską oraz Najpiękniejszą Kartkę Bożonarodzeniową.

– W tym roku po raz pierwszy zorganizowaliśmy konkurs na kartkę bożonarodzeniową i jesteśmy mile zaskoczeni, bo wpłynęło aż 25 zgłoszeń. Podobnie sprawa się ma z szopkami. W ubiegłym roku o nagrody rywalizowały 4, a w tym roku aż 8 szopek. Trzeba przyznać, że autorzy włożyli w nie wiele pracy i poświęcenia. Są nie tylko piękne, święcące, ale nawet pachnące piernikami – cieszy się z przebiegu konkursu Wioletta Sowa, asystentka dyrektora CKiT.

Wyniki konkursów

Kartki:

1.Klaudia Maciejewska z MOS Walim

2.Aleksandra Sobczyńska z Niedźwiedzicy

3.Dorota Sobczyńska z Niedźwiedzicy

Szopki:

Kat. indywidualna

1.Bolesław Wójcik z PSP w Walimiu

Wyróżnienie: Hanna Raczyńska z PSP w Walimiu

Kat. grupowa

1.Klasa V z PSP w Walimiu

Wyróżnienie: Kinga Rola, Daria Łowisz, Łukasz Tęcza z MOS Walim

Fot. użyczone (CKiT)

12 grudnia 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica