Zapaśnicy z trzema medalami

Bardzo dobrze będą wspominać swój występ występ w Pucharze Polski juniorów młodszych w Warszawie zawodnicy Zagłębia. Zapaśnicy z Wałbrzycha zdobyli trzy brązowe krążki. Dzięki temu w klasyfikacji drużynowej nasz klub uplasował się na 4 miejscu.

zapasnicy_trzy_medale

Brązowe medale dla Zagłębia zdobyli w Warszawie: Mateusz Kaczor (kat. 46 kg), Łukasz Ropiak (kat. 46 kg), Marcin Orliński (kat. 50 kg). Dodajmy, że Maciej Tomaszewski (kat. 69 kg) po 3 wygranych walkach i przegranym półfinale zajął ostatecznie 5 miejsce, a Damian Orliński (kat. 63 kg) ukończył pucharowe zmagania na 12 lokacie.

Młodzi wałbrzyszanie zajęli 4 miejsce w klasyfikacji drużynowej na 63 kluby startujące w I Pucharze Polski juniorów młodszych. Były to zarazem pierwsze eliminacje do finałów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Trenerem ekipy zapaśników Zagłębia jest Michał Jóskowski.