Na sygnale, Polecamy

Zapragnęła trochę luksusu

Kradła głównie drogie perfumy oraz artykuły kosmetyczne. Dwudziestoletnia wałbrzyszanka została zatrzymana bezpośrednio po dokonaniu kradzieży. Funkcjonariusze przeszukali też mieszkanie kobiety i „przy okazji” znaleźli prawie 50 porcji handlowych amfetaminy.

Do zdarzenia doszło w zeszły piątek, 28 grudnia. To wtedy dyżurny otrzymał informację o ujęciu przez pracowników ochrony jednej z wałbrzyskich drogerii, 20-letniej mieszkanki miasta. Kobieta ukradła z półek sklepowych drogie perfumy oraz artykuły kosmetyczne o wartości prawie 600 zł. Dwudziestolatka została przekazana przybyłym na miejsce zdarzenia funkcjonariuszom.

Prowadząc dalsze czynności mundurowi ustalili, że nie była to pierwsza kradzież jakiej dokonała  kobieta. Przeglądając zdjęcia z monitoringu ustalono, że dzień wcześniej również ukradła perfumy, których wartość ustalono na kwotę 500 zł. Policjanci zdecydowali się ponadto przeszukać mieszkanie zatrzymanej. Wprawdzie nie znaleziono przedmiotów pochodzących z kradzieży, ale „przy okazji” ujawniono prawie 50 porcji handlowych amfetaminy. Kobieta niezręcznie tłumaczyła, że skradzione perfumy sprzedała przypadkowym osobom, a woreczek z białym proszkiem znalazła na ulicy i przyniosła do domu.

O dalszych losach 20-latki zadecyduje sąd. Za popełnione przestępstwa grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Fot. ilustracyjne

31 grudnia 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica