Polecamy, Sport

Zaryczą silniki na „patelniach”

Jak co roku Grupa Walim Rajdowy rozpoczyna zmagania rajdowe w okręgu dolnośląskim. Już 21 stycznia (niedziela) zapraszamy na 6 edycję Walimskiej Zimówki. Trasa tradycyjnie zostanie poprowadzona przez słynne „patelnie walimskie”, które są jednym z najbardziej rozpoznawalnych odcinków rajdowych w Polsce.

Trasa, licząca 4,5 km jest bardzo wymagająca i kręta co wymaga nie lada umiejętności od zawodników. Lista zgłoszeń Darvit VI Walimskiej Zimówki zapełniła się w ciągu 48 godzin i obecnie liczy blisko 90 załóg.

– Oczekujemy sporej ilości kibiców, zresztą jak co roku, bo Walimska Zimówka przyciąga od lat wielu fanów sportów motorowych. Cieszymy się, że nasze imprezy są tak popularne i jednocześnie prosimy o rozważne i bezpieczne kibicowanie i podporządkowywanie się poleceniom służb – mówią organizatorzy z Grupy Walim Rajdowy.

Darvit VI Walimska Zimówka już w niedzielę, 21 stycznia. Początek o godz. 10:00. Trasa będzie przejeżdżana trzykrotnie.

Fot. użyczone (Grupa Walim Rajdowy)

12 stycznia 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica