Na sygnale, Polecamy

Zatrzymali nieuczciwego kuriera

Rozpakował paczkę, w której był markowy zegarek, a następnie go ukradł. Po przeprowadzonych przez policjantów z Wałbrzycha czynnościach operacyjnych, nieuczciwy pracownik jednej z firm kurierskich został zatrzymany. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 5 lat.

Mundurowi dzięki informacjom własnym ustalili, że 9 marca tego roku 37-letni wałbrzyszanin miał dostarczyć przesyłkę do nadawcy, jednak osobiście tego nie zrobił. Najpierw ukradł znajdujący się w paczce markowy zegarek o wartości blisko 1400 złotych, a następnie zakleił przesyłkę taśmą klejącą i przekazał innemu pracownikowi do przekazania.

Policjanci 28 marca nad ranem zatrzymali przy ul. Uczniowskiej w Wałbrzychu sprawcę przestępstwa. Mężczyzna przyznał się do popełnionego czynu i oświadczył, że zegarek wyjął z uszkodzonej już paczki. Wałbrzyszanin stanie teraz przed sądem. Za kradzież, której dokonał, 37-latek może spędzić za kratkami więzienia nawet 5 lat.

Fot. użyczone (KMP Wałbrzych)

6 kwietnia 2018

ONE COMMENT ON THIS POST To “Zatrzymali nieuczciwego kuriera”

  1. O napisał(a):

    Kto pisał ten artykuł i kto dopuścił do jego publikacji? Pełno tu błędów rzeczowych i merytorycznych, nie mówiąc już o niespójności logicznej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica