Na sygnale, Polecamy

Zatrzymali poszukiwanego listami gończymi

Dwaj funkcjonariusze, którzy na co dzień pełnią służbę w Komisariacie Policji w Boguszowie-Gorcach udowodnili, że policjantem jest się przez 24 godziny na dobę. W czasie wolnym od służby zatrzymali poszukiwanego listami gończymi 27-letniego mieszkańca Czarnego Boru.

areszt2

Mężczyzna prawie 2 lat ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Na swoim koncie miał kradzieże, włamania, tzw. „wyrw” oraz oszustwa. Poszukiwały był przez sądy z Wałbrzycha i Zielonej Góry oraz prokuratury z Legnicy i Kamiennej Góry.

Sierż. szt. Arkadiusz Rusiecki, w czasie wolnym od służby, uzyskał informację o miejscu pobytu poszukiwanego. Wspólnie ze swoim służbowym partnerem sierż. szt. Krzysztofem Kołodziejczykiem zaczaili się  w okolicach zbiornika wodnego w Kamiennej Górze. Po krótkiej obserwacji terenu zauważyli mężczyznę, którego wygląd odpowiadał rysopisowi poszukiwanego mężczyzny. Z uwagi na to, że 27-latek mógł mieć przy sobie niebezpieczne narzędzie, funkcjonariusze poprosili o wsparcie kolegów z Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu , skąd przewieziono go do aresztu śledczego. Na początek będzie musiał spędzić w więzieniu 2 lata, zasądzonej wcześniej kary pozbawienia wolności. O ile dłużej będzie oglądał świat zza krat zadecyduje sąd po rozpatrzeniu wszystkich prowadzonych przeciwko niemu spraw.

Fot. ilustracyjne

 

20 października 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica