Kultura, Polecamy

Zdjęcie Czerwca wybrane

Zwycięzcą czerwcowej „Bitwy na Zdjęcia” jest Tadeusz Rupociński. Kolejna odsłona konkursu już 1 sierpnia o godz. 18:00 w Art Cafe Pod Pretekstem w Wałbrzychu. Wałbrzyski Klub Fotograficzny czeka na prace wszystkich fotografujących wałbrzyszan.

Tadeusz Rupociński to muzyk oboista. Do WKF należy od 2010 roku. Pracę zawodową w Filharmonii Sudeckiej łączył od zawsze z fotografią i turystyką uprawianą aktywnie w wałbrzyskim PTTK. – To zdjęcie zostało zrobione przypadkowo. W Karpaczu odbyło się spotkanie, podczas którego mogliśmy wypróbować sprzęt fotograficzny najlepszych firm. Wziąłem aparat Fuji. Chodziłem i robiłem zdjęcia wszystkiemu. Zauważyłem huśtawkę ze sznurem i również zrobiłem jej zdjęcie. W decyzji, żeby właśnie to zdjęcie dać na Bitwę, pomógł mi Marcin Pszczółkowski – opowiada Tadeusz Rupociński.

Każda osoba, która chce wziąć udział w „Bitwie na Zdjęcia”, powinna wysłać swoje jedno zdjęcie (plik cyfrowy) – temat, technika i proporcje kadru dowolne – na adres email: pszczolkowski@interia.pl, do partnera projektu – Foto Studio Pszczółkowski (Wałbrzych, plac Magistracki 3a), renomowanego zakładu fotograficznego gwarantującego doskonałą jakość odbitek – najpóźniej na dzień przed planowanym terminem bitwy. Plik zdjęciowy (jpg / tif) powinien być nazwany w następujący sposób: ImieNazwisko_BITWA_lipiec.jpg; ImieNazwisko_BITWA_lipiec.tif. Fotografie opisane w odmienny sposób nie wezmą udziału w Bitwie. Foto Studio Pszczółkowski dostarczy państwa zdjęcia na spotkania WKF, gdzie każdy autor uiści opłatę 4 ZŁ. Wpłat dokonujemy w dniu Bitwy – u wiceprezes WKF Asi Kostrzewskiej. Stowarzyszenie rozliczy się z Zakładem Fotograficznym. Następnie – to ważne – wszyscy autorzy zdjęć zaproszeni są na klubowe spotkanie WKF, gdzie powinni się pojawić, aby wziąć udział w dyskusji i głosowaniu. Atmosfera na spotkaniach klubowych jest domowa i z pewnością każdy z poczuje się ciepło przyjęty. Zdjęcie Miesiąca zostanie zaprezentowane na łamach „Tygodnika Wałbrzyskiego”, partnera projektu.

(ala)

Fot. użyczone/Tadeusz Rupociński

4 sierpnia 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica