Kultura, Polecamy

Zdjęcie Sierpnia wybrane

Zwyciężczynią sierpniowej „Bitwy na Zdjęcia” została Anna Habdas-Czujko. Wałbrzyski Klub Fotograficzny czeka na prace wszystkich fotografujących wałbrzyszan.

Anna Habdas-Czujko to wałbrzyszanka urodzona w Złotoryi. Z Wałbrzyskim Klubem Fotograficznym jest związana od 2011 roku. Ma na swoim koncie wiele wystaw, w tym indywidualną „Światła w zwierciadłach”. Zajęła drugie miejsce w konkursie fotograficznym „Detal w architekturze”. Jej pasją są również poezja i śpiew. „Bitwę” wygrała zdjęciem wykonanym tego lata w Bystrzycy Górnej. – Ta fotografia to opowieść o współczesnym człowieku, który z fantazją dekoruje dach szopy wozem typu fura. Jeszcze kilkadziesiąt lat temu nosiłoby to znamiona grzechu, dziwactwa i braku liczenia się z opinią publiczną. Dzisiaj wzbudza w nas uśmiech i aprobatę dla kreatywności. Daje poczucie radości z możliwości, jakie niesie liberalizacja, wolność, swoboda – opowiada pani Anna.

Każda osoba, która chce wziąć udział w „Bitwie na Zdjęcia”, powinna wysłać swoje jedno zdjęcie (plik cyfrowy) – temat, technika i proporcje kadru dowolne – na adres email: pszczolkowski@interia.pl, do partnera projektu – Foto Studio Pszczółkowski (Wałbrzych, plac Magistracki 3a), renomowanego zakładu fotograficznego gwarantującego doskonałą jakość odbitek – najpóźniej na dzień przed planowanym terminem bitwy. Plik zdjęciowy (jpg / tif) powinien być nazwany w następujący sposób: ImieNazwisko_BITWA_wrzesien.jpg; ImieNazwisko_BITWA_wrzesien.tif. Fotografie opisane w odmienny sposób nie wezmą udziału w Bitwie. Foto Studio Pszczółkowski dostarczy państwa zdjęcia na spotkania WKF, gdzie każdy autor uiści opłatę 4 zł. Wpłat dokonujemy w dniu Bitwy – u wiceprezes WKF Asi Kostrzewskiej. Stowarzyszenie rozliczy się z Zakładem Fotograficznym. Następnie – to ważne – wszyscy autorzy zdjęć zaproszeni są na klubowe spotkanie WKF, gdzie powinni się pojawić, aby wziąć udział w dyskusji i głosowaniu. Atmosfera na spotkaniach klubowych jest domowa i z pewnością każdy z poczuje się ciepło przyjęty. Zdjęcie Miesiąca zostanie zaprezentowane na łamach „Tygodnika Wałbrzyskiego”, partnera projektu.

(ala)

Fot. użyczone/Anna Habdas-Czujko

14 października 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica