Kultura, Polecamy

Zdobądź bilety na Spring Break Out Blues Festiwal

W najbliższy weekend, 22-23 marca w A’propos w Wałbrzychu startuje I Spring Break Out Blues Festiwal. Zagrają: Awers 69, Paranoja Hotel, Free Blues Band i młode bluesowe zespoły. Dla naszych czytelników mamy dwie podwójne wejściówki.

– W nazwie naszego festiwalu mnogość bluesowych odniesień budzi skojarzenia i interpretacje. Za niektórymi chcemy podążać, inne tylko lekko zaakcentować. Głównym skojarzeniem i podstawową ideą naszego Festiwalu jest: „Wiosenny Wybuch Bluesa” i tak właśnie mamy zamiar zacząć – mówią organizatorzy. W piątek o godzinie 20.00 w bluesowy nastrój wprowadzi grupa Awers 69 (Alek Mrożek – gitara; Włodek „Lola” Krakus – bas,voc; Kazimierz Marut – perkusja; Roman Sonnenberg – piano, voc). Wydarzenie wieczoru to znana wszystkim Paranoja Hotel – nagrywa swoją pierwszą płytę, na dodatek koncertową! W programie sporo nowych prapremierowych utworów! Dla wszystkich, którzy będą na koncercie i swoją energią, oklaskami i innymi odgłosami, przyczynią się do nagrania, powstanie specjalna pula płyt w limitowanej wydawniczo i cenowo edycji. Można się na nią zapisać tylko w czasie koncertu 22 marca 2019 roku. Bilety: 25 zł pierwsza pula, 30 zł druga pula, 35 zł w dniu koncertu.

– W sobotę, 23 marca będziemy kultywować najlepsze bluesowe tradycje wolności z Free Blues Band, który podtrzyma inne skojarzenia z pewnością w bardzo wybuchowy sposób. Nie zabraknie Breakoutowych dźwięków – opowiadają. Zespół współpracował z Tadeuszem Nalepą od 1995 roku, a trzy ostatnie lata przed śmiercią Nalepy artysta koncertował tylko z Free Blues Band i to z FBB zagrał ostatni koncert w swoim życiu – 12 sierpnia 2006 roku w Trincu w Czechach. O 16:00 przed koncertem Free Blues Band odbędzie się Przegląd Konkursowy zespołów bluesowych. Jury wyłoni najciekawszych wykonawców i obdaruje ich wspaniałymi nagrodami. A my będziemy mogli posłuchać przyszłych sławnych bluesowych artystów. W oba festiwalowe dni po koncertach będą odbywały się festiwalowe jamy. Bilety: 35 zł pierwsza pula, 40 zł druga pula, 45 zł w dniu koncertu. Karnet na oba dni 50 zł pierwsza pula, 60 zł druga pula, 70 zł w dniu imprezy.

Aby wygrać zaproszenie dla dwóch osób na pierwszy lub drugi dzień Festiwalu do 20 marca do godziny 12:00, prosimy wysłać mail na adres: sekretariat@walbrzyski.pl w temacie wpisując Spring 1 lub Spring 2, a w treści prosimy podać imię, nazwisko i numer telefonu. Zwycięzców poinformujemy telefonicznie o wygranej.

Red. (ala)

Fot. użyczone/A’propos

18 marca 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica