Kultura, Polecamy

Zgłoś się do wyjątkowego projektu

Be Together to twórczy projekt, który zakłada integrację grupy osób z niepełnosprawnościami i osób pełnosprawnych na bazie warsztatów artystycznych. W obecnej edycji wałbrzyskiej – teatralnych i muzycznych. Wspólnie popracujemy nad swoimi umiejętnościami artystycznymi, rozwiniemy się wspierając nawzajem i po prostu spędzimy miło czas.

Fot. użyczone (WOK)
Be Together to długotrwały proces zaczynający się już w lipcu, a kończący finałem w listopadzie. W tym czasie uczestnicy wezmą udział w wielu warsztatach (integracyjnych, teatralnych, muzycznych), wyjeździe integracyjnym w sierpniu, w wydarzeniach kulturalnych. Wszystko zakończy się finałem przed publicznością.
To naprawdę niepowtarzalna przygoda, w której żeby wziąć udział, wystarczą jedynie dobre chęci i odrobina otwartości na to, co nowe, inne i nieznane. Nie jest wymagane żadne doświadczenie teatralno-muzyczne. Poprzez projekt Be Together uczestnicy stworzą świat pełen akceptacji i zrozumienia, w którym wystarczy otwartość, żeby tworzyć razem piękne rzeczy razem.
Zgłaszać można się do 10 lipca, wypełniając formularz dostępny na stronie internetowej Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury pod adresem: www.wok.walbrzych.pl. Organizatorami projektu w Wałbrzychu są Fundacja TIFF Collective i Fundacja „EMU” im. Elżbiety Marii Urbańskiej. Partnerami są: Wałbrzyski Ośrodek Kultury, Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia, gmina Wałbrzych, Zakład Aktywności Zawodowej w Wałbrzychu oraz Dex Trans – firma transportowa.
Projekt otrzymał dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.
Red

8 lipca 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica