Aglomeracja Wałbrzyska, Polecamy, Wałbrzych

„Zimna wojna” za serduszko

Kino Apollo zaprasza w dniu finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, 13 stycznia o godz. 16.30, na seans „Zimnej wojny” Pawła Pawlikowskiego. Biletem wstępu będzie serduszko WOŚP.

Wałbrzyskie kino dołączyło do 27. finału wielkiej akcji charytatywnej. W związku z tym, że pokaz jest dedykowany współpracy z WOŚP, Apollo nie będzie prowadziło regularnej sprzedaży biletów. Wolontariusze WOŚP będą czekali na widzów przed projekcją Najlepszego Filmu Europejskiego 2018 roku. Pięć Europejskich Nagród Filmowych to zaledwie ułamek wyróżnień jakie „Zimna wojna” Pawła Pawlikowskiego ma na swoim koncie. Opowieść o wielkiej i trudnej miłości dwojga ludzi, którzy nie potrafią być ze sobą i jednocześnie nie mogą bez siebie żyć, jest także mocnym kandydatem do Oscara. To pozycja obowiązkowa dla miłośników kina artystycznego!

Red. (ala)

Fot. użyczone/Kino Apollo

11 stycznia 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica