Na sygnale, Polecamy

Złapali pedofila ze Świebodzic

Ogromną rolę w sprawie odegrała matka 13-latki, która w imieniu córki zaczęła korespondować na Facebooku z mężczyzną. Potem zawiadomiła policję i dzięki temu 33-latka ze Świebodzic udało się złapać na gorącym uczynku. Za składanie małoletniej propozycji seksualnych za pośrednictwem internetu grozi mu do 2 lat więzienia.

pedofil-nww

Zaczęło się od tego, że dziewczynkę z Wałbrzycha na portalu społecznościowym zaczepił nieznajomy mężczyzna. Zaczęli ze sobą korespondować. Wpisy stawały się coraz odważniejsze, aż w końcu padła z jego strony propozycja seksualna. Nastolatka natychmiast pokazała rozmowę internetową swojej matce, która kontynuowała konwersację podszywając się pod córkę. Jednocześnie kobieta powiadomiła o wszystkim policję i zaproponowała mężczyźnie spotkanie w Świebodzicach. Ten zgodził się bez wahania. Jakież było jego zdziwienie gdy na miejscu umówionej schadzki oprócz 13-latki czekali również policjanci, którzy złapali pedofila na gorącym uczynku. Okazał się nim 33-letni mieszkaniec Świebodzic, który trafił do aresztu. Usłyszał też zarzut składania za pośrednictwem internetu propozycji seksualnych 13-letniej dziewczynce. Mężczyzna przyznał się do winy. O jego dalszych losach zadecyduje sąd. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Prawdopodobnie nie udałoby się go schwytać, gdyby nie wzorowa postawa matki nastolatki, która o wszystkim powiadomiła funkcjonariuszy, pomagając im ująć pedofila.

Fot. ilustracyjne

15 lutego 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica