Na sygnale, Polecamy

Złapali złodzieja pieniędzy i odzyskali część gotówki

Do kradzieży 18 tys. zł doszło w miniony weekend przy ul. Głównej w Boguszowie-Gorcach. Dzięki szybkiej interwencja policjantów sprawca został niemal natychmiast zatrzymany, a część skradzionej gotówki odzyskana.

Wieczorem 6 stycznia dwaj mężczyźni spotkali się, by razem spożywać alkohol w jednym z mieszkań w Boguszowie-Gorcach. Kiedy właściciel lokalu poszedł do toalety, jego znajomy dokładnie sprawdził szafki i z jednej z nich wyciągnął ok. 18 tys. zł, a następnie uciekł. Poszkodowany ruszył w pościg, ale nie udało mu się go dogonić. Sprawca podczas ucieczki zgubił na ulicy ok. 3600 złotych.

Wezwani na miejsce policjanci natychmiast po zgłoszeniu rozpoczęli działania operacyjne.  Patrolując po godz. 23:00 okolice ul. Sienkiewicza natrafili na mężczyznę, który rysopisem pasował do osoby wskazanej przez poszkodowanego. Mundurowi zatrzymali mieszkańca Boguszowa, który okazał się złodziejem gotówki. Przy 34-latku funkcjonariusze znaleźli blisko 8 tys. zł. Mężczyzna podczas czynności procesowych przyznał się do winy. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 5 lat.

Fot. użyczone (KMP Wałbrzych)

11 stycznia 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica