Na sygnale, Polecamy

Złodzieje-kawosze złapani

Drugi ze sprawców kradzieży ekspresów do kawy został zatrzymany przez policjantów z Wałbrzycha. To 18-letni mieszkaniec naszego miasta, który za popełnione przestępstwo odpowie teraz przed sądem. Jemu i kompanowi grozi do 5 lat więzienia.

Przypomnijmy, że 14 kwietnia tego roku przestępcy zabrali z półki sklepowej jednego ze sklepów w Wałbrzychu dwa ekspresy do kawy, nie zapłacili za nie i uciekli. Jeden złodziej został zatrzymany tydzień temu przy ul. Młynarskiej w Wałbrzychu. Policjanci wiedzieli już wtedy, że schwytany 23-latek nie działał sam. Wytypowany drugi z mężczyzn wpadł w ich ręce w miniony poniedziałek około godziny 8:00 w dzielnicy Podgórze przy ul. Przeskok.
Nastolatek, podobnie jak zatrzymany wcześniej jego starszy kolega, odpowie przed sądem. Obu podejrzanym grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat. Straty przedstawiciele firmy oszacowali na łączną kwotę blisko 800 złotych.
Fot. ilustracyjne

24 lipca 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica