Na sygnale, Polecamy

Złodzieje paliwa złapani na gorącym uczynku

Kara do 10 lat pozbawienia wolności grozi dwóm mężczyznom, którzy w środę w nocy zostali zatrzymani podczas kradzieży paliwa z trzech samochodów ciężarowych. Auta zaparkowane były na Piaskowej Górze w Wałbrzychu.

Do zdarzenia doszło 31 lipca po północy przy ul. Norwida. Czujni policjanci zauważyli mężczyzn kucających przy pojazdach ciężarowych. Natychmiast podjęli interwencję i po pościgu pieszym zatrzymali obu sprawców: 30-letniego wałbrzyszanina oraz 30-latka bez stałego miejsca zameldowania.
Funkcjonariusze ustalili, że podejrzani po uprzednim wyłamaniu korków zabezpieczających wlewy paliwa w trzech pojazdach ukradli z nich łącznie 250 litów ropy powodując straty w wysokości ponad 2 tys. zł na szkodę pokrzywdzonego mieszkańca Głuszycy. W trakcie dalszych czynności policjanci zabezpieczyli plecak z narzędziami, które posłużyły do popełnienia przestępstwa, gumową rurkę, telefon komórkowy oraz 9 plastikowych pojemników na paliwo.
Zatrzymani mężczyźni staną teraz przed sądem. Za kradzieże z włamaniami do pojazdów mogą spędzić za kratami więzienia nawet 10 lat.
Fot. użyczone (KMP Wałbrzych)

2 sierpnia 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica