Na sygnale, Polecamy

Zmarł podczas interwencji policji

Tragiczne zdarzenie w Wałbrzychu. Nad ranem 13 maja wracający ze służby policjant zauważył na drodze wylotowej w kierunku Świebodzic biegającego między samochodami mężczyznę, który był mocno pobudzony i agresywny. Funkcjonariusz postanowił interweniować. Gdy na miejsce przyjechał patrol, mundurowi zmuszeni byli zakuć mężczyznę w kajdanki. Ten w pewnym momencie zaczął sinieć, a wkrótce zmarł.

Policja_napis

Policjant wracający po nocnej służbie do domu zauważył dziwnie zachowująca się osobę przy jednej ze stacji paliw przy ul. Wrocławskiej. Mężczyzna biegał po jezdni, między samochodami. Był nienaturalnie pobudzony i agresywny. Zachowywał się jakby był pod wpływem jakiegoś środka.

– Mężczyzna swoim zachowaniem stwarzał zagrożenie dla siebie oraz innych użytkowników ruchu, dlatego policjant powiadomił o całej sytuacji oficera dyżurnego, a sam postanowił interweniować. Mężczyzna widząc chcącego mu pomóc policjanta zaczął uciekać, wbiegając na przeciwległy pas ruchu – opowiada Magdalena Korościk z KMP Wałbrzych.

Gdy policjant dogonił uciekającego człowieka, pokazał legitymację i przedstawił się, ale mężczyzna nie zareagował. Nadal był wyraźnie pobudzony i wciąż stwarzał zagrożenie dla siebie i innych uczestników ruchu. Gdy na miejsce dojechał patrol, policjanci zmuszeni byli doprowadzić mężczyznę do radiowozu, dlatego skuli go kajdankami. W pewnym momencie zatrzymany zaczął sinieć. Funkcjonariusze natychmiast podjęli akcję reanimacyjną, którą wkrótce przejęli wezwani na miejsce ratownicy z karetki pogotowia. Niestety mężczyzna zmarł. Jego zwłoki zabezpieczono do sekcji. Obecnie Prokuratura Rejonowa w Wałbrzychu i policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia. Próbują dowiedzieć się co było przyczyną zachowania mężczyzny i jego śmierci.

Fot. ilustracyjne

14 maja 2017

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cheap prom dresses, cartier love bracelet replica uk, Christian Louboutin Replica, christian louboutin replica, hermes bracelet replica, cartier love bracelet replica cartier love bracelet replica